Twee nominaties sportgala - KoryoSports
koryosports,taekwondo,veldhoven,waalre,valkenswaard,eindhoven
16590
post-template-default,single,single-post,postid-16590,single-format-standard,bridge-core-1.0.5,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-24.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive

Twee nominaties sportgala

Weer super goed nieuws voor KoryoSports. Robin Didden is weer genomineerd voor sportvrouw van het Jaar in Veldhoven. Elke jaar worden de 3 beste sportvrouwen genomineerd. Wie sportvrouw van het jaar wordt kun je horen op 18 januari in Theater “de Schalm”. Toegang is gratis! Meer info https://www.sportgala-veldhoven.nl/

Nog meer goed nieuws voor KoryoSports. Het KoryoSports wedstrijdteam is eveneens genomineerd voor sportteam van het Jaar in Veldhoven. Nominaties met onze club is een topprestatie natuurlijk. Goede promotie voor onze club en onze sporters hun inzet.

Elke jaar worden de 3 beste sportteams genomineerd. Wie sportteam van het jaar wordt kun je horen op 18januari in Theater “de Schalm”. Toegang is gratis! Meer info https://www.sportgala-veldhoven.nl/

Geen reactie's

Sorry, het is niet mogelijk om te reageren.